yükleniyor

KORKU OKULU-3 SON SINAV

MSMKORKU OKULU-3 SON SINAV
  • Satış Fiyatı :
  • 22,00TL
Ürün notu
facebook share
37447659
MSM

Ürün Açıklaması

 Korku Okulu- 3 Son Sınav , Korku Okulu serisinin yazarı olan  Gitty Daneshvari  tarafından yazılmıştır. Hem kahkahalar hem de korkular içeren gençlik kitabı, sürekleyici öyküsü ile okuyucularla buluşuyor. Korku Okulu üçlemesinin son kitabı, bu kez yeni bir korkuyu - başarısızlık korkusunu paylaşıyor.

(Tanıtım Bülteninden)
Kahkaha dolu, korkuları dindiren Korku Okulu üçlemesinin son kitabı geldi!

Korku Okulu sonsuza dek tatile mi çıkıyor? Meraklı bir muhabir, tuhaf Bayan Wellington ve alışılmışın dışındaki öğretim metotları hakkında utanç verici bir makale yazmayı planlıyor ve bu haber kesinlikle okulun sonunu getirecek. Madeleine, Theo, Lulu, Garrison ve okuldaki yeni öğrenci Hyacinth'in, bu deli muhabiri öğretmenlerinin ve okullarının son derece normal olduğuna ikna etmeleri gerekiyor. Ama Bayan Wellington böylesine tuhaf davranırken… bunu nasıl başaracaklar?

Çok sevdikleri okullarının kaderi ellerinde olan çocuklar artık yeni bir korkuyu - başarısızlık korkusunu paylaşıyorlar.

Sayfa sayısı: 272
Basım yılı: 2013

 Korku Okulu- 3 Son Sınav adlı kitabı, Migros Sanal Market Kitap reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM