yükleniyor

DURACELL TURBO MAX ALKALİN AA KALEM PİL 8'Lİ PAKET

MSMDURACELL TURBO MAX ALKALİN AA KALEM PİL 8'Lİ PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 23,50TL
Ürün notu
facebook share
39135768
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell AA Turbo Max Paket Pil 8'li , yüksek enerji gerektiren cihazlar için ideal enerji sağlar. Dijital fotoğraf makinesi, oyuncak gibi yüksek enerji gerektiren cihazlarınıza daha uzun performans sağlayan Duracell Turbo alkalin pil, AA sınıfındadır.

Duracell Turbo Max pil; kumandalar, yüksek yoğunluklu el fenerleri ve taşınabilir müzik cihazları için idealdir. Cihazlarınızdan en iyi performansı daha uzun süre alabilirsiniz.

Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayın. Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.

Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür ve yenilenebilir ambalaj malzemeleri  maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Çevre dostu Duracell Turbo Max pilleri, Migros Sanal Market’in, Pil  reyonundan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM
DURACELL TURBO MAX ALKALİN AA KALEM PİL 8'Lİ PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM