yükleniyor

HELLO KITTY IŞIKLI DİŞ FIRÇASI

MSMHELLO KITTY IŞIKLI DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 16,90TL
Ürün notu
facebook share
34357069
Marka :Hello Kitty
MSM

Ürün Açıklaması

 Hello Kitty Işıklı Diş Fırçası çocukların diş fırçalama zamanını ayarlayan bir mekanizmaya sahiptir. Bir dakika boyunca yanıp sönen ışığı sayesinde çocukların ne kadar süre ile diş fırçaladıklarını görebilmeleri kolaylaşır. Hem de diş fırçalamayı daha eğlenceli hale getirir. Pil değişimi gerektirmeyen ürünün içinde üç ay yetebilecek güçte pil bulunmaktadır. Ağız ve diş sağlığı  açısından bir fırçanın kullanım ömrü de üç aydır. Özellikle 0-3 yaş arası çocuklar için idealdir. Kız çocuklarının bayıldığı Hello Kitty  karakteri ile süslü olan bu diş fırçası çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için birebirdir.

Çocuk diş sağlığı için günde iki defa diş fırçalamak yeterli olacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yatmadan önce uygulanabilecek bu işlem üçer dakika sürmelidir. Çocuklar kendi başlarına diş fırçalamaya 2,5-3 yaşında başlayabilirler.

Hello Kitty Işıklı Diş Fırçasını Migros Sanal Market Diş Fırçaları, İpler reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

Ürün 3-6 yaş çocuklar için uygundur.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM