yükleniyor

HELLO KITTY KAPAKLI DİŞ FIRÇASI

MSMHELLO KITTY KAPAKLI DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 8,90TL
Ürün notu
facebook share
34357068
Marka :Hello Kitty
MSM

Ürün Açıklaması

 Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçası özellikle 2-6 yaş arası çocuklar için ideal bir üründür. Kız çocuklarının bayıldığı Hello Kitty  karakteri ile süslü olan bu diş fırçası çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için birebirdir. Vakumlu ayaklığı sayesinde arzu edildiği şekilde ayakta durabilir. Aynı zamanda çocukların bayılacağı diş fırçası kapağında Hello Kitty kedisi bulunuyor. Bu kapak ve vakumlu ayak sayesinde diş fırçası çok daha hijyenik şekilde muhafaza edilebiliyor. Diş fırçasının kılları DuPont Tynex maddesinden üretilmiştir. DuPont Tynex, çocuk diş ve diş eti sağlığı için oldukça uygun, yumuşak bir malzemedir.

Çocuk diş sağlığı için günde iki defa diş fırçalamak yeterli olacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yatmadan önce uygulanabilecek bu işlem üçer dakika sürmelidir. Çocuklar kendi başlarına diş fırçalamaya 2,5-3 yaşında başlayabilirler.

Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçasını Migros Sanal Market Diş Fırçaları, İpler reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Ürün 2-6 yaş çocuklar için uygundur.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM