yükleniyor

NEWLINE KAYMAZ TABANLI FLOCK KİLİM 50X80 CM

MSMNEWLINE KAYMAZ TABANLI FLOCK KİLİM 50X80 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 14,00TL
Ürün notu
facebook share
50508202
MSM

Ürün Açıklaması

 New Line Kaymaz Tabanlı Flock Kilim 50x80 cm , kaydırmaz tabanı ve canlı renkleriyle banyolarınızda kullanmak için çok elverişlidir. Kaymaz tabanlı emniyetli yapısı ve göz alıcı renkleriyle bu ürün favoriniz olacak. 

 

New Line Kaymaz Tabanlı Flock Kilim 50x80 cm'i Migros Sanal Market'in Halı Kilim  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

+8 Money Hediye! 9-22 Temmuz 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM