yükleniyor

APTAMİL 5 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 900 GR

MSMAPTAMİL 5 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 900 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 68,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 58,90TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
05046868
Marka :Aptamil
MSM

Ürün Açıklaması

 Milupa Aptamil Çocuk 5 Devam Sütü,    Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonunda.

 Aptamil Büyüme Sütü,  anne sütü baz alınarak üretilmiş bir devam sütüdür. 2 yaşından itibaren bebeğinize biberonla verebilirsiniz. İçeriğindeki özel prebiyotik ve lif karışımı olan  immunofortisi  barındırması sayesinde  bebeğinizin anne sütüyle güçlenmekte olan bağışıklığını desteklemeye  yardımcı olur. Sindiriminin kolay olmasını, dışkılamanın düzenli ve rahat gerçekleşmesini sağlar.  Bebeklerin gelişimi nin her ay düzenli olarak ilerlemesine destektir. Bebeğinizin ayına uygun devam sütünü kullanmanız onun gelişimini doğru desteklemeniz anlamında da önemlidir. Bebekler için anne sütü, içeriği sayesinde mucize olarak adlandırılabilir. Vücudun hastalıklara karşı geliştirdiği mekanizmayı oluşturan her şey anne sütünde kendiliğinden bulunur. Anne sütündeki  doğal prebiyotik lif karışımı  esas alınarak hazırlanmış Aptamil Devam Sütleri'ni bebeğinizin ayına uygun olarak kullanabilirsiniz. 


Devam sütü hazırlanırken; eller yıkanmalı, biberon, kapak ve emzik 10 dk. kaynatılmalı, devam sütü için gerekli su kaynatılıp 40c'ye kadar soğuması beklenmelidir. Paketin üzerinde belirtilmiş olan, bebeğinizin ayına göre yeterli miktar eklenip biberon ağzı kapatılarak çalkalanmalıdır. Açılan paketler 4 hafta içinde tüketilmelidir.


Bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
APTAMİL 5 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 900 GR
MSM

APTAMİL 5 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 900 GR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM