yükleniyor

HEAD & SHOULDERS 2'Sİ 1 ARADA ŞAMPUAN MENTOL FERAHLIĞI 550 ML

MSMHEAD & SHOULDERS 2'Sİ 1 ARADA ŞAMPUAN MENTOL FERAHLIĞI 550 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 15,90TL
Ürün notu
facebook share
35349480
Marka :Head&Shoulders
MSM

Ürün Açıklaması

 Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 2'si 1 Arada Şampuan , kepeğe karşı etkilidir. Saçların daha güçlü ve canlı olması için saça ve saç derisine bakım yapar. Kafa derisini rahatlatır. Mentollü oluşu ile ferahlatıcı etkiye sahiptir.

Kepek, dünya nüfusunun yarısını hayatlarının belirli bir evresinde etkiler. Bu nedenle, çok yaygın ve tamamen doğaldır.


Kafa derisinde  sebum  adı verilen yağ ve herkesin kafa derisinde yaşayan  Malassezia Globosa  adlı çok küçük bir organizma ile başlar. Buna hassas olanlarda, sonuç, en fark edilebilir özellik olarak kafa derisinin görünür şekilde pullanması ile birlikte kepek oluşumudur. Bu dökülen deri genellikle görünür, ancak kafa derisi tahriş olduğunda, vücut, cilt hücrelerinin dönüşümünü hızlandırarak tepki verir. Bu hücreler, kafa derisi yüzeyinde kümelenir, kepeğin görünür pulları haline gelirler.  

 
Head & Shoulders'ın içindeki özel içerik olan Çinko Pirition (kısaca ZPT) sadece kepeğin belirtileriyle değil, nedenleriyle de baş etmek için, dermatologlarca önerilir. Kepeğe neden olan malassezia globosa organizmasını hedef alarak, kaynağında rahatsızlık döngüsünü kırarak ve düzenli kullandığınız sürece oluşmasını engelleyerek işlevini yerine getirir.
 
 
Head & Shoulders Mentol Ferahlığı 2'si 1 Arada Şampuanı Migros Sanal Market'in  Şampuanlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM