yükleniyor

WHISKAS TEMPTATIONS KEDİ ÖDÜL MAMASI

MSMWHISKAS TEMPTATIONS KEDİ ÖDÜL MAMASI
  • Satış Fiyatı :
  • 7,99TL
Ürün notu
facebook share
41025055
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Temptations Kedi Ödül Maması  kedilerinizi eğitirken size yardımcı olacak, lezzetli ve besleyici bir mamadır. Kediniz dışı çıtır çıtır kabukla sarılı içi yumuşak, iştah açıcı bu mamaya bayılacak. Whiskas Temptations, tazeliğini koruması için folyo ambalajda  bulunmakta ve değişik lezzette aromalar içermektedir. Kediler tamamen sütten kesildikten sonra verilmesi tavsiye edilmektedir.  Tavuk ve peynir  içeren bu ürünün, açıldıktan sonra buzdolabında saklanması tavsiye olunur.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman ilginizi üzerinden çekerseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Temptations Kedi Ödül Maması'nı Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

WHİSKAS TEMPTATIONS KEDİ ÖDÜL MAMASI : Kediniz dışı çıtır çıtır kabukla sarılı içi yumuşak, iştah açıcı bu mamaya bayılacak. Whiskas® Temptations, tazeliğini koruması için folyo ambalajda bulunmakta ve değişik lezzette aromalar içermektedir. (Kediniz tamamen sütten kesilene kadar ona Whiskas® Temptations vermeyin.)
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM