yükleniyor

WHİSKAS ANTIHAIRBALL ODUL MAMA

MSMWHİSKAS ANTIHAIRBALL ODUL MAMA
  • Satış Fiyatı :
  • 7,99TL
Ürün notu
facebook share
41025054
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Kitbits Kedi Ödül Maması  beslenme vaktine çeşitlilik katmak için veya kedinizi arada ödüllendirmek için ideal bir seçimdir. Her bir tanesi mükemmel lezzet ve güzelliktedir. Defalarca açıp kapamanızı sağlayacak paketi ile uzun süre tazeliğini ve aromasını korur.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman ilginizi üzerinden çekerseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Kitbits Kedi Ödül Maması'nı Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

WHİSKAS KİTBİTS KEDİ ÖDÜL MAMASI Whiskas® Kitbits beslenme vaktine çeşitlilik katmak için veya kedinizi arada ödüllendirmek için ideal bir seçimdir. Her bir tanesi mükemmel lezzet ve güzelliktedir. Tekrar kapanabilen paketle uzun sure tazeliğini ve aromasını korur.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM