yükleniyor

TRIM FIRÇALI BIYIK MAKASI

MSMTRIM FIRÇALI BIYIK MAKASI
  • Satış Fiyatı :
  • 20,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
34357093
MSM

Ürün Açıklaması

 Trim Fırçalı Bıyık Makası , şık ve estetik bir tasarıma sahiptir. Ergonomiktir. Parmaklarınızı rahatça geçirerek bıyıklarınızı kesebilirsiniz. Tutuş kolaylığı sağlar. Fırçası ile bıyıklarınızı tarayabilir ve kesim sırasında kötü bir sürpriz yaşamazsınız.

Kişinin karakterini de ön plana çıkaran bıyık; özen ve bakım ister. Bıyığı ön plana çıkarmak için ise bıyık bölgesi dışındaki kısımları sinek kaydı tıraş yapmakta yarar var. Üst dudaklar ince ise geniş bıyık bırakmanız, büyük ve orantılı bir dudak illüzyonu yaratır. Dudaklar dolgun ise en uygun bıyık orta boydur.  

Bıyıkları düzenlerken gereksiz uzunluktaki kılları makas veya tıraş makinesi yardımıyla düzeltin. Bıyıkları aşağıya doğru tarayın ve dudak çizgisinin altında kalan kılları kesin. Sakal yağıyla bıyıklarınıza bakım yapabilirsiniz. Sakal yağı, bıyıkların yumuşak olmasını sağlar. 

Trim Fırçalı Bıyık Makasını Migros Sanal Market’in  Manikür, Pedikür Ürünleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi    online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM