yükleniyor

DUNLOP ERKEK DENİZ ŞORTU PARÇALI Y14

MSMDUNLOP ERKEK DENİZ ŞORTU PARÇALI Y14
  • Satış Fiyatı :
  • 44,95TL
Ürün notu
facebook share
51808821
MSM

Ürün Açıklaması

 Dunlop Erkek Deniz Şortu   Parçalı , kaliteli ve şıktır. Diz üstü boyu ile denizde rahat etmenizi sağlar. Sportif bir görünümü vardır. Kolayca kuruduğu için, denizden çıktıktan sonra rahat etmenize olanak tanır.

Yaz aylarında tatilde   kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma için güneşe çıkış saatleri çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple güneşlenme süresi   yavaş yavaş artırılmalıdır.  Sağlıklı ve ideal bronzluk için  sabahları 10.30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir.  Cilt tipine uygun bir güneş sütü  kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar  yüksek faktörlü güneş kremleri  kullanmaya özen göstermelidirler.
 

Plaj şıklığı yaratan Dunlop Erkek Deniz Şortu'nu Migros Sanal Market'in Plaj Kıyafetleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM