yükleniyor

PANTENE KERATİN ÖZLÜ ONARICI YAĞ 100 ML

MSMPANTENE KERATİN ÖZLÜ ONARICI YAĞ 100 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 13,90TL
Ürün notu
facebook share
34295145
MSM

Ürün Açıklaması

 Pantene Keratin Özlü Onarıcı Yağ  saçı ağırlaştırmadan yıpranmayı onarmaya yardımcı bir sisteme sahiptir. Pro-V bilimi yıpranmış saç yüzeyini ağırlaştırmadan onarılmasına yardımcı olur.


Bu ürünü Migros Sanal Market'in Saç Şekillendiriciler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

+5 Money hediye! 23 Temmuz – 5 Ağustos 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM
PANTENE KERATİN ÖZLÜ ONARICI YAĞ 100 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM