yükleniyor

ELİDOR NORMAL SAÇLAR İÇİN KURU ŞAMPUAN 200 ML

MSMELİDOR NORMAL SAÇLAR İÇİN KURU ŞAMPUAN 200 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 1,00TL
Ürün notu
facebook share
34245139
Marka :Elidor
MSM

Ürün Açıklaması

 Elidor Normal Saçlar İçin Kuru Şampuan  yağlanmış saç sorununu ortadan kaldıran bir üründür. Saçlar yıkanmadığında ortaya çıkan yağlı görüntüyü ortadan kaldırarak saçları canlandırır. İki yıkama arasını uzatır ve saçı kurtarır. İçinde bulunan nano glikat lar saç dibindeki fazla yağı emerek hapseder. Saçlar yıkanmadığında bile bir dakika içinde canlanır.  Normal saçlar sizi çok zorlamayacağı için bu şampuanı kullanmak ve saçlarınızı şekillendirmek çok daha keyifli olacak!

 
Kullanım:
Saç diplerine yaklaşık 15 cm. mesafeden sıkılmalı ve parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Ardından bir fırça yardımı ile saçlar taranarak şekil verilmelidir. Tam sonuç için saçın üstüne değil dibine uygulanması gerekmektedir. Saç üzerinde beyaz toz zerreleri kalmaması için parmak ile masaj yapmak ve taramak oldukça önemlidir. 

Elidor Normal Saçlar İçin Kuru Şampuan'ı, Migros Sanal Market  Saç Şekillendiriciler  reyonunda   bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM
ELİDOR NORMAL SAÇLAR İÇİN KURU ŞAMPUAN 200 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM