yükleniyor

REAL TECHNIQUES STARTER SET GÖZ MAKYAJ SETİ

MSMREAL TECHNIQUES STARTER SET GÖZ MAKYAJ SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 39,00TL
Ürün notu
facebook share
34357097
MSM

Ürün Açıklaması

Real Techniques Starter Göz Makyaj Setimükemmel makyaj için gereken dokunuşları yapmanızı sağlar. Her türlü göz makyajını kolaylıkla yapabileceğiniz, farklı ve kullanışlı 5 adet fırçadan oluşur.

Real Techniques makyaj fırçaları; "iyi makyaj, iyi makyaj fırçası ve bunun nasıl kullanılacağını iyi bilmekten geçiyor" kuralı ile tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji  ürünü olan materyalleri ile yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Özel makyaj çantası sayesinde rahatça taşınabilir ve makyaj masası üzerinde rahatlıkla durabilir.

Real Techniques fırçaları  tamamen sentetik  ve elde kesme  kılları % 100 hayvan dostudur . Tek tek elde kesilen, yumuşak ve dolgun kıllar, pürüzsüz makyaj olanağı sağlar. Taklon  materyalinden üretilmiştir.

Bu fırçanın tasarımcılarından Samantha Chapmanbir makyaj artisti ve bloggerdır. Dünya çapında en aranılan makyaj artistlerinden olan Chapman, video paylaşım sitelerinde makyaj sunumları ile 40 milyondan fazla hit almaktadır.

Real Techniques Starter Göz Makyaj Seti'ni Migros Sanal Market'in Makyaj Aksesuarları  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM