yükleniyor

REAL TECHNIQUES CORE COLLECTION FIRÇA SETİ

MSMREAL TECHNIQUES CORE COLLECTION FIRÇA SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 123,50TL
Ürün notu
facebook share
34357096
MSM

Ürün Açıklaması

 Real Techniques Core Collection Fırça Seti  mükemmel makyaj için gereken dokunuşları yapmanızı sağlar. 4 adet tam boy fırça içerir.

Pudra fırçası; mineral fondotenleri ve pudraları uygulamak için uygundur. İçerdiği detay fırçası sayesinde kolayca kapatıcı uygulayabilir ya da ruj sürebilirsiniz. Fondoten fırçası ile sıvı fondotenleri kolayca uygulayabilirsiniz. Highlighter ve kontür uygulamalarını kolaylaştıracak kontür fırçası da içermektedir.

Real Techniques makyaj fırçaları; "iyi makyaj, iyi makyaj fırçası ve bunun nasıl kullanılacağını iyi bilmekten geçiyor" kuralı ile tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji  ürünü olan materyalleri ile yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Özel makyaj çantası sayesinde rahatça taşınabilir ve makyaj masası üzerinde rahatlıkla durabilir.

Real Techniques fırçaları  tamamen sentetik  ve elde kesme  kılları % 100 hayvan dostudur . Tek tek elde kesilen, yumuşak ve dolgun kıllar, pürüzsüz makyaj olanağı sağlar. Aluminyum sapı, fırçaların kullanımını daha da kolaylaştırır. Taklon  materyalinden üretilmiştir.

Bu fırçanın tasarımcılarından Samantha Chapmanbir makyaj artisti ve bloggerdır. Dünya çapında en aranılan makyaj artistlerinden olan Chapman, video paylaşım sitelerinde makyaj sunumları ile 40 milyondan fazla hit almaktadır.

Real Techniques Core Collection Fırça Seti'ni Migros Sanal Market'in Makyaj Aksesuarları  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM