yükleniyor

SESU AĞDA BANDI VÜCUT 12'Lİ (İNCE TÜYLER İÇİN)

MSMSESU AĞDA BANDI VÜCUT 12'Lİ (İNCE TÜYLER İÇİN)
  • Satış Fiyatı :
  • 9,30TL
Ürün notu
facebook share
34357103
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

 Sesu Silky Shine Vücut Ağda Bandı ,  acısız ve ev konforunda ağda uygulaması için üretilmiştir. Çift taraflı ağda bandı içinde elle kolayca ısıtılabilen ağda eklenerek pratik bir uygulama için tasarlanmış olan Sesu Silky Shine vücut ağda bandı istenmeyen tüyleri hızlıca alarak uzun süre tekrar çıkmalarını önler. 


Sesu Silky Shine vücut ağda bandını uygularken çift taraflı ağdı bandını elinizle hafifçe ovuşturarak içinde ağdanın ısınarak istenen kıvama gelmesini sağlayabilirsiniz. Ardından bantları yavaşça birbirinden ayırıp istediğiniz bölgeye yapıştırabilirsiniz.


Uygulamayı tamamladığınızda paketin içinde çıkan temizleme mendilleriyle söz konusu bölgeyi kolayca temizleyebilirsiniz. Sesu Silky Shine vücut ağda bandı, her yerde, her koşulda, pratik bir biçimde ağda uygulama esnekliğini sağlayacak şekilde tasarlandığı için size daha fazla özgürlük sunar. Çok kısa tüylere dahi kolayca yapışabilen ürün, pürüzsüz bir görünüm sağlayarak kendinizi daha iyi hissetmenize de yardımcı olur.


Sesu Silky Shine Vücut Ağda Bandını Migros Sanal Market'in Ağda Bantları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM