yükleniyor

YUMOŞ KONSANTRE ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI GECE MANOLYASI VE MENEKŞE 720 ML

MSMYUMOŞ KONSANTRE ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI GECE MANOLYASI VE MENEKŞE 720 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 6,50TL
Ürün notu
facebook share
30570067
Marka :Yumoş
MSM

Ürün Açıklaması

Parfüm uzmanlarınca harmanlanan zarifliğin simgesi Gece Manolyası ve Menekşe Yumoş Extra Deluxe'te buluştu.

 Yumoş Extra Deluxe Yumuşatıcı Gece Manolyası ve Menekşe  yumuşacık çamaşırlar için idealdir ve konsantre oluşu sebebiyle çok daha uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür.

Çamaşır makinesinde çamaşır yıkarken makinenin doluluk oranının ne eksik ne de fazla olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede hem elektrikten hem de sudan tasarruf etmiş olursunuz.

Yumoş Extra Deluxe Yumuşatıcı Gece Manolyası ve Menekşeye Migros Sanal Market Çamaşır Yumuşatıcılar reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

YUMOŞ EXTRA DELUXE YUMUŞATICI GECE MANOLYASI VE MENEKŞE 30 YIKAMA 720 ML 4 – 17 Nisan 2014 tarihleri arasında Sanal Market’ten Money Club Kart / Money Bonus ile yapacağınız alışverişlerde 75 TL ve üzeri alışverişlerde Yumoş Extra Yumuşatıcı 720 ml çeşitleri 4 TL! İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, operatör TL yükleme ürün satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Ürünleriniz sepete reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz siparişinizi bitirirken düşülecektir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Bir müşteri maksimum 5 kere indirimli ürün alabilir.
MSM
YUMOŞ KONSANTRE ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI GECE MANOLYASI VE MENEKŞE 720 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM