yükleniyor

PALMOLIVE SIVI SABUN AROMA THERAPY ANTI-STRESS 1500 ML

MSMPALMOLIVE SIVI SABUN AROMA THERAPY ANTI-STRESS 1500 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 18,95TL
Ürün notu
facebook share
29799524
Marka :Palmolive
MSM

Ürün Açıklaması

 Palmolive  Aroma Therapy Anti Stress Sıvı Sabun  cildinizi hem temizler   hem de bakım yapar.   Yedek şişe sıvı sabunu kolayca pompalı şişeye aktarabilirsiniz. 
 

Doğal  ylang ylang , lavanta  ve patchoili yağları içeren formülü ile stresi azaltır. Dinlendirici kokusu etkisini hissettirir. Cildi nemlendirerek yumuşatır.   Yedek şişe sıvı sabunu pompalı şişeye kolayca doldurarak portatif kullanım sağlayabilirsiniz.


Hastalık yapan mikroorganizmalar kişiden kişiye en çok eller yolu ile bulaşır. Bu nedenle  ellerin temizliğine ve hijyenine  yüksek derecede özen gösterilmelidir.  Ellerimizi en sağlıklı bir şekilde yıkamak ; bol sabun ve bol su ile olur. Ellerimizi yıkarken bilekleri de içine alacak şekilde, avuç içi, parmak araları, parmak uçları ve özellikle tırnak diplerini temizleyecek biçimde uygulama yapmalıyız.


Palmolive yedek şişe sıvı sabunu; Migros Sanal Market   Sıvı,    Jel Sabunlar reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM