yükleniyor

MEHTAP ÇELİK TENCERE 22 CM

MSMMEHTAP ÇELİK TENCERE 22 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 50,00TL
Ürün notu
facebook share
32015966
Marka :Mehtap
MSM

Ürün Açıklaması

18/10 Cr-Ni kalitesinde çeliktenüretilen Mehtap Çelik Tencere , uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 3 kat kapsül taban ısıyı eşit şekilde dağıtır,böylelikle yemekler daha da lezzetli olur.

Polisajlı dış yüzey, uzun süre parlaklığını korur. Mehtap Çelik Tencere, aynı zamanda renk değişimine ve darbeye karşı dayanıklıdır. Estetik, ergonomik yapıdaki sap ve tepelikler, tencereyi kolayca taşımanızı sağlar. El yakmadığı için de güvenli bir kullanım imkanı sunar. Mehtap Çelik Tencere'nin cam kapağı sayesinde ise yemeğin durumunu kapağını kaldırmadan görebilirsiniz. Bu sayede de yemeklerde ısı kaybı yaşamazsınız. Bu hem zaman hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

22 cm.'lik çapa sahip Mehtap Çelik Tencere ile birçok ev yemeğini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kolayca temizlenebilen tencereyi elde veya bulaşık makinesinde rahatça yıkayabilirsiniz.

Mehtap Çelik Tencere'yi, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM