yükleniyor

KNK KAR ZİNCİRİ X MODEL NO:6

MSMKNK KAR ZİNCİRİ X MODEL NO:6
  • Satış Fiyatı :
  • 89,90TL
Ürün notu
facebook share
44549048
Marka :Knk
MSM

Ürün Açıklaması

Defalarca deforme olmadan açılıp kapanabilen Polypropilen  şık çanta sı ile birlikte satılan lastik zinciri, aracınıza en çabuk ve kolay takabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kar zinciri ile en zor şartlarda, aracınızı güvenli ve rahat kullanabilirsiniz. Ürün, karda ve buzda yüksek çekim gücü sağlayan, yolu iyi kavrayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Parlak çinko kaplamalı ve aşınmaya karşı sertleştirilmiş  KNK Kar Zinciri X Model No:6 , Asimetrik X deseni ile her türlü ileri ve yan kaymalara karşı en yüksek çekiş ve fren emniyeti sağlar. KNK Kar Zinciri, pratik gerdirme ve ayar sistemi ile lastiğe mükemmel tutunma sağlar. Manganez Alaşımlı kar zinciri sarsıntısız güvenli sürüş ile aracınızda konforu yaşatır. İç çevrede plastik boru ile korunmuş çelik halatı uzun ömürlüdür. 

 Virajlarda zincir takalıyken daha dikkatli olmak gerekir. Hızlı girilen virajlarda zincir lastiğin bir tarafında toplanır ve lastiğin gücüne dayanamayarak kopabilir. Bu yüzden zincir takılıyken ani hareketlerden ve virajlara hızlı girmekten kaçının.

Aracı hareket ettirmeden montaj  yapmanız gereken Kar Zinciri 'ne Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları  kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel kullanım için uygun olan bu ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM