yükleniyor

KNK KAR ZİNCİRİ X MODEL NO:8

MSMKNK KAR ZİNCİRİ X MODEL NO:8
  • Satış Fiyatı :
  • 89,90TL
Ürün notu
facebook share
44549050
Marka :Knk
MSM

Ürün Açıklaması

Parlak çinko kaplamalı ve aşınmaya karşı sertleştirilmiş KNK Kar Zinciri X Model No:8 , Asimetrik X deseni ile her türlü ileri ve yan kaymalara karşı en yüksek çekiş ve fren emniyeti sağlar. KNK Kar Zinciri, pratik gerdirme ve ayar sistemi ile lastiğe mükemmel tutunma sağlar. Manganez Alaşımlı kar zinciri sarsıntısız güvenli sürüş ile aracınızda konforu yaşatır. İç çevrede plastik boru ile korunmuş çelik halatı uzun ömürlüdür. 

Defalarca deforme olmadan açılıp kapanabilen Polypropilen şık çantası ile birlikte satılan lastik zinciri, aracınıza en çabuk ve kolay takabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kar zinciri ile en zor şartlarda,aracınızı güvenli ve rahat kullanabilirsiniz. Araç lastik zinciri , karda ve buzda yüksek çekim gücü sağlayan, yolu iyi kavrayacak şekilde dizayn edilmiştir.

 Kar zincirleri  kötü hava koşullarında aracınızın savrulmasını önleyecek tek güvencenizdir. Can ve mal güvenliğiniz için lastik zincirini mutlaka kullanmanız gerekir. Kış başlarken kar zincirini aracınızın bagajında mutlaka bulundurmalısınız. Kar zincirini, kuru yolda, kullanmamalısınız. Çünkü kuru yolda kar lastiği kullanmak , yavaş gitmenize, konfordan ödün vermenize, zincirin ve lastiklerin gereksiz yere yıpranmasına neden olur. Zincirde bir kopma meydana geldiği takdirde araca herhangi bir zarar vermemek için aracınızı durdurun. Zincir taktığınız lastiğin  havasını indirmeyin ve yükseltmeyin!

Aracı hareket ettirmeden  montaj  yapmanız gereken Kar Lastiği'ne Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel kullanım için uygun olan bu ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM