yükleniyor

KNK KAR ZİNCİRİ X MODEL NO:7

MSMKNK KAR ZİNCİRİ X MODEL NO:7
  • Satış Fiyatı :
  • 89,90TL
Ürün notu
facebook share
44549049
Marka :Knk
MSM

Ürün Açıklaması

Parlak çinko kaplamalı ve aşınmaya karşı sertleştirilmiş KNK Kar Zinciri X Model No:7 , asimetrik X deseni ile her türlü ileri ve yan kaymalara karşı en yüksek çekiş ve fren emniyeti sağlar. KNK Kar Zinciri, pratik gerdirme ve ayar sistemi ile lastiğe mükemmel tutunma sağlar. Manganez Alaşımlı kar zinciri sarsıntısız  güvenli sürüş  ile aracınızda konforu yaşatır. İç çevrede plastik boru ile korunmuş çelik halatı uzun ömürlüdür. 

Defalarca deforme olmadan açılıp kapanabilen Polypropilen  şık çantası ile birlikte satılan lastik zinciri, aracınıza en çabuk ve kolay takabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kar zinciri ile en zor şartlarda, aracınızı güvenli ve rahat kullanabilirsiniz. Ürün, karda ve buzda yüksek çekim gücü sağlayan, yolu iyi kavrayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Kar zincirleri kötü hava koşullarında aracınızın savrulmasını önleyecek tek güvencenizdir. Can ve mal güvenliğiniz için lastik zinciri ni mutlaka kullanmanız gerekir. Zamanla zincir bollaşacağı için, aracınızda taktığınız lastik zincirini belirli periyotlarda kontrol edin. Boşluğu alarak hem güvenliğinizi artırmış, hem da zincirin ömrünü uzatmış olursunuz.

Aracı hareket ettirmeden  montaj yapmanız gereken Kar Lastiği'ne Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel kullanım için uygun olan bu ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM