yükleniyor

NIVEA DUŞTA BAL KEYFİ NORMAL VE KURU CİLTLER İÇİN VÜCUT KREMİ 250 ML

MSMNIVEA DUŞTA BAL KEYFİ NORMAL VE KURU CİLTLER İÇİN VÜCUT KREMİ 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 18,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
34357174
Marka :Nivea
MSM

Ürün Açıklaması

 Nivea Duşta Vücut Kremi Honey & Milk , bal ve süt içeren özel bakım formülü nemi ıslak cilde hapseder. Böylece cilt kolay ve hızlı bir şekilde nemlenir. Duştan çıkar çıkmaz cildiniz ipeksi, yumuşak ve pürüzsüz olur. Vücutta yağlı bir his oluşmasını engeller. Sonrasında tekrar bir vücut nemlendiricisi kullanmaya gerek yoktur. Duşta kullanılan ilk vücut kremi ile kolay ve keyifli cilt bakımının bu yeni yolunu keşfedin!

Duştan çıkmadan önce ıslak cilde sürülen ve bu sayede nemi hapseden bir kremdir. Islak cilt, suyla aktif hale gelen eşsiz formülü doğrudan tutar ve böylece cilt tarafından kolayca ve hızla emilir. Birkaç saniye sonra son bir defa durulanarak duştan çıkmaya hazır hale gelinir.

Nivea Duşta Vücut Kremindeki ana nemlendirici bileşen, cildi kurumaktan koruyan bir cilt bakım emülsiyonu olan gliserindir. Nivea Nemlendirici Duşta Vücut Kremi normal ciltler için formüle edilmiştir ve Nivea Besleyici Duşta Vücut Kremi kuru ciltler için formüle edilmiştir.

Nivea Duşta Krem'in içeriği çevreye zararlı değildir ve Fresenius adlı uzman enstitü tarafından biyolojik olarak bozunabilir olduğu onaylanmıştır.

Nivea Duşta Vücut Kremi Honey & Milk ürününü Migros Sanal Market  Losyon, Sütler reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM