yükleniyor

ÜÇSAN KİLİTLİ SAKLAMA KABI 3'LÜ

MSMÜÇSAN KİLİTLİ SAKLAMA KABI 3'LÜ
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
32085316
Marka :Üçsan
MSM

Ürün Açıklaması

 Üçsan Kilitli Saklama Kabı , üç farklı boyda saklama kabından oluşmaktadır. Kilitli kapağı silikon contalıdır, sızdırma yapmaz. Besinlerinize uzun süreli koruma sağlar. Hava ve su sızdırmaz. 

Mutfakta pek çok ihtiyacınızı karşılayacak bir üründür. Kuru gıdalarınızdan kurabiye ve keklerinize kadar çok çeşitli gıdaları kokusunu ve tazeliğini kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yiyecekleri yanınızda taşımaya da olanak sağlar. Gıda ile temasında sakınca bulunmayan, kullanışlı ve kaliteli bir üründür.

Üçsan ürünleri dünya standardı olarak kabul edilen  ISO 9001-2000    Kalite Güvence Belgesi  ile,  ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi 'ne sahiptir. Bakanlık izni ile üretilmektedir.

Birçok gıda ürünü hava ile temas halindeyken bayatlamaya başlar. Saklama kapları ise içinde bulunan gıdayı, nem ve toz gibi dış etkenlere karşı korur.


Bu  ürünü, Migros Sanal Market  Ürün Saklama  reyonundan temin edebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM