yükleniyor

COLGATE MİKRO İNCE SİYAH 1+1 DİŞ FIRÇASI

MSMCOLGATE MİKRO İNCE SİYAH 1+1 DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 14,50TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
34031241
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate Mikro Hassas Siyah Renk Diş Fırçası ,   yumuşak yapısı ile diş etini zedelemeden temizlik sağlar. Ağız ve diş sağlığı açısından günde dişleri iki defa florür içerikli bir diş macunu ile fırçalamak gerekmektedir.

Periodontal problem yaşama olasılığı, yaşlandıkça önemli oranda artar. Çalışmalar, en yüksek periodontal hastalık oranlarına yaşlıların sahip olduğunu ve ağız sağlığını koruyabilmek için daha fazla özen göstermeleri gerektiğini ortaya koymaktadır.


Yaşlandıkça, bağışıklık sistemi gençlik günlerine göre daha az etkili hale gelmektedir ve bağışıklık sisteminin zayıflaması, diş eti hastalığının yaşanması riskini arttırabilir. Bu, diş eti çekilmesine ve diş kökü yüzeyinin açığa çıkmasına neden olabilir. Diş kökü, diş plağında asit etkisine karşı daha savunmasızdır. Ayrıca, plağın her zaman ilk olarak açıkta kalan kök yüzeyinin bulunduğu diş eti çizgisinde birikmesi, sorunu yalnızca arttırmaktadır.


Diş eti sorunları ortaya çıkar çıkmaz müdahale etmek ve diş eti problemlerini önlemek için iyi bir ağız sağlığı rejimi uygulamak önemlidir.


Migros Sanal Market'in Diş Fırçaları ve İpler reyonundan edinebileceğiniz bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM