yükleniyor

VASELİNE JEL KREM KAKAO IŞILTISI 100 ML

MSMVASELİNE JEL KREM KAKAO IŞILTISI 100 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 9,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 4,98TL
Ürün notu
facebook share
34357179
Marka :Vaseline
MSM

Ürün Açıklaması

 Vaseline Cocoa Butter Nemlendirici Jel , eşsiz formülü ve mükemmel dokusu ile cildin doğal yapısına uyum sağlayarak onarılmasına yardımcı olur. Cildinizin yumuşak, ışıltılı, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Nem, cildin en büyük dostudur… Ve cilde gereken nemi vermek için, vücudun her bölgesine ayrıca özen göstermek ve bakım yapmak gerekir. Vaseline Nemlendirici Jeli, nemlendirme dışında da kişisel bakımın birçok farklı alanında kullanmanız mümkün. Nasıl mı? İşte size birkaç pratik ipucu:

 

 Yumuşacık Eller ve Ayaklar 

Yatmadan önce  Vaseline Nemlendirici Jel ’i ellerinize ve ayağınızdaki kuru bölgelere uygulayın. Eldiveninizi ve pamuklu çoraplarınızı giyin.  Vaseline Nemlendirici Jel  cildinizin onarılmasına yardımcı olacak. En iyi sonuçlar için haftada en az iki kere uygulayın.

   

 Ev Yapımı Vücut Peelingi  

2 çorba kaşığı Vaseline Nemlendirici Jel ile 1 çorba kaşığı deniz tuzunu karıştırarak vücut peeling’inizi hazırlayın. Yuvarlak hareketlerle masaj yaparak bacaklarınıza uygulayın ve ölü derilerinizden kurtulun. Ilık su ile durulayın. Vaseline Nemlendirici Jel’i hafif nemli cildinize uygulayarak kuru cildinizi onarın.

 

 Cildinizi Yaza Hazırlayın 

2 çorba kaşığı Vaseline Nemlendirici Jel ile 1 çorba kaşığı deniz tuzunu karıştırarak 
vücut peeling’inizi hazırlayın. Yuvarlak hareketlerle masaj yaparak bacaklarınıza uygulayın ve ölü derilerinizden kurtulun. Ilık su ile durulayın.  Vaseline Nemlendirici Jel’ i hafif nemli cildinize uygulayarak kuru cildinizi onarın.

 

 Uzun Ömürlü Manikürün Sırrı 

Vaseline Nemlendirici Jel’i tırnak diplerinizi yumuşatmak için ve aynı zamanda tırnaklarınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Tırnaklarınızın her birine 5 saniye masaj yaparak uygulayın. Tırnaklarınızı istediğiniz oje ile renklendirin.  Vaseline Nemlendirici Jel ’den bir miktar ojenin üzerine uygulayarak ojenin yapışmasını engelleyebilirsiniz. 

 

 Daha Kalıcı Bir Parfüm İçin 

Parfümünüzü uygulamadan önce bileklerinize ve boynunuza bir miktar  Vaseline  Nemlendirici Jel sürün. Parfümünüzü Vaseline Nemlendirici Jel uyguladığınız yerlere sıkın. Parfümünüzün etkisinin daha uzun sürdüğünü hissedeceksiniz.

 

 Daha Kalıcı Bir Makyaj İçin 

İnce bir tabaka Vaseline Nemlendirici Jel’i allık ve far sürmeden önce göz kapaklarınıza ve yanaklarınıza hafifçe uygulayın.  Allığınızı ve göz farınızı uygulayın. 

Vaseline  Nemlendirici Jel  sayesinde cildiniz nemlenir, allığınızın ve farınızın daha kalıcı olmasına yardımcı olur.

 

 Egzersizden Önce 

Koşuya çıkmadan önce Vaseline Nemlendirici Jel’i ayaklarınıza ve ellerinize su toplamasını engellemek için uygulayın.  Eğer cildiniz egzersizden sonra kuruyorsa, ince bir tabaka Vaseline  Nemlendirici  Jel’i uygulayın.

 

 Saç Boyasından Önce 

 Vaseline Nemlendirici Je l’i alnınızdan saç diplerinize doğru uygulayın. Saç boyama işlemini gerçekleştirin. Saçınızı yıkarken Vaseline Nemlendirici Jel’i uyguladığınız yerleri de durulayın. Saç boyanızın cildinize daha az bulaştığını göreceksiniz. 

 

 Makyaj Temizleyici 

Bir miktar Vaseline Nemlendirici Jel’I pamuğunuza sürün. Makyajınızı çıkarmak için nazikçe pamuk ile cildinizi silin. Makyajınızı çıkarırken aynı zamanda cildinizin

nemlendirmeye yardımcı olacaktır.


Vaseline Cocoa Butter Nemlendirici Jel ürününü Migros Sanal Market  Losyon,   Sütler  reyonunda   bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

MSM
VASELİNE JEL KREM KAKAO IŞILTISI 100 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM