yükleniyor

HELLO KITTY DIS FIRCASI-MACUN SEYAHAT SETİ

MSMHELLO KITTY DIS FIRCASI-MACUN SEYAHAT SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 1,00TL
Ürün notu
facebook share
34357181
MSM

Ürün Açıklaması

 Hello Kitty Diş Fırçası - Macun Seyahat Seti  lezzetli çilek aroması ile çocukların diş fırçalama alışkanlığı kazanmasında yardımcı olur. Florid içeriği ile çocukların dişlerini çürümelerden korur. Florid, diş minesinin de korunmasında faydalıdır. Özellikle kız çocukların hayran olduğu Hello Kitty karakteri ile süslenmiştir. Bu sayede çocuklar için daha etkileyici ve teşvik edicidir. 

Hello Kitty Diş Fırçası özellikle 2-6 yaş arası çocuklar için ideal bir üründür. Kız çocuklarının bayıldığı  Hello Kitty  karakteri ile süslü olan bu diş fırçası çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için birebirdir. Aynı zamanda çocukların bayılacağı diş fırçası kapağında Hello Kitty kedisi bulunur. Diş fırçasının kılları  DuPont Tynex  maddesinden üretilmiştir. DuPont Tynex, çocuk diş ve  diş eti sağlığı  için oldukça uygun, yumuşak bir malzemedir. 

Çocuk diş sağlığı için günde iki defa diş fırçalamak yeterli olacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yatmadan önce uygulanabilecek bu işlem üçer dakika sürmelidir. Çocuklar kendi başlarına diş fırçalamaya 2,5-3 yaşında başlayabilirler.

Hello Kitty Kapaklı Diş Fırçasını Migros Sanal Market  Diş Fırçaları, İpler  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM