yükleniyor

DURACELL TURBO MAX ALKALIN AA KALEM PİL(8+4) 12'LI PAKET

MSMDURACELL TURBO MAX ALKALIN AA KALEM PİL(8+4) 12'LI PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
facebook share
31205204
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Turbo Max   AA   8+4 Pil , yüksek enerji gerektiren cihazlar için en ideal enerjiyi sağlar. Dijital fotoğraf makinesi, oyuncak gibi yüksek enerji gerektiren cihazlarınıza daha uzun performans sağlayan Duracell Turbo pil, AA sınıfındadır. 

Duracell Turbo Max pil; kumandalar, yüksek yoğunluklu el fenerleri ve taşınabilir müzik cihazları için idealdir. Cihazlarınızdan   en iyi performansı daha uzun süre alabilirsiniz.

Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayın. Elektronik cihazların ve pillerin  geri dönüştürülme ünitelerine  bırakabilirsiniz.

Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür  ve  yenilenebilir ambalaj malzemeleri  maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin % 85’ten fazlası, % 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da % 96’dan fazlası % 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Çevre dostu Duracell Turbo Max pilleri, Migros Sanal Market’in,  Pil  reyonundan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM