yükleniyor

MOLPED SOFT CARE ULTRA GECE SÜPER EKO 20 PED

MSMMOLPED SOFT CARE ULTRA GECE SÜPER EKO 20 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 9,95TL
Ürün notu
facebook share
31110122
MSM

Ürün Açıklaması

 Molped Soft Care Ultra Gece,   üçlü kanat sistemi  ile özel günlerinizin gecelerinde de rahat etmenizi sağlamak için üretilmiştir. İpeksi yumuşaklığa sahip üst yüzey ve kanatlar, gün boyu rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

3 kanatlı  Molped Soft Care Ultra Gece,  çamaşırınızı 3 farklı noktadan kavrayarak ped ile iç çamaşırınızın bütünleşmesini sağlar. Özel tasarlanmış emici bölgesi ile kenarlardan sızmayı engeller. Hava geçiren yüzeyi ve koku kontrol sistemi ile, size geceleri hijyen ve çok daha fazla hareket özgürlüğü sağlar.

 Enfeksiyonlar, jinekolojik problemler,  yanlış bilgiler ve hatta sızıntılar hijyen sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Bu nedenle  özel günlerinizi  daha rahat ve güvenli geçirmeniz gereklidir. Eğer ihtiyacınıza göre pedinizi sık sık değiştirir ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz zaman banyo yaparsanız  hijyenik  açıdan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bu ürüne, Migros Sanal Market  Hijyenik Pedler  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM