yükleniyor

ELİDOR SAÇ DÖKÜLMESİNE ÇÖZÜM SAÇ KREMİ 550 ML

MSMELİDOR SAÇ DÖKÜLMESİNE ÇÖZÜM SAÇ KREMİ 550 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 10,90TL
Ürün notu
facebook share
34266010
Marka :Elidor
MSM

Ürün Açıklaması

Dr. Francesca Fusco ile birlikte geliştirilen Yeni Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Besleyici Bakım Kremi, Armino Vitamin Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle saçı derinlemesine besler ve kolay taranmasını sağlar. Saç teli boyunca kolay kırılan, zayıf noktaları güçlendirir ve sadece bir haftada saç dökülmesini azaltır. 
 
 

Saçlarınız daima mükemmel görünsün. Francesca'nın uzmanlığı saçınızın daima sağlıklı, güçlü ve gür olmasına yardımcı olacak.


Saç dökülmesi konusunda uzman, Manhattan'lı Francesca Fusco 20 yıllık bir deneyime sahip. O, New York Tıp Koleji'nden mezun olduğundan beri, dünyanın en çok aranan kozmetik dermatologlarından biri. Saç dökülmesi ve saç derisi problemlerine, kendine özgü, analitik bir açıdan yaklaşıyor.


Saçın her telini tek tek inceliyor. Kısacası, o bir mükemmeliyetçi. Tanınmış bir uzman olarak CNN, CBS ve Fox News'da düzenli olarak programlara katılıyor. Women's Health, Shape, Cosmopolitan, Elle ve Marie Claire gibi dergilerde de dökülmeyen saçlara sahip olmak için gereken saç ve saç derisi bakımı uzmanlığını tüm dünyayla paylaşıyor.


Dr. Francesco Fusco'dan Sağlıklı, güçlü ve gür saçlar için ipuçları;

Saçınızı şampuanlarken ısısını bir sıcak bir soğuk olarak ayarlayın. Bu kan dolaşımını hızlandıracak ve ölü hücre birikimini engelleyecektir.

Saçınızı şampuanlarken parmak uçlarınızla saç derinize masaj yapın.


Stress ve tedirginlik saç derisi ve saç dökülmesinin başlıca nedenlerindendir. Hayatınızın stres yaratan kısımlarını gözden geçirin ve azaltmaya çalışın.


Sağlıklı beslenmek, sağlıklı saçlara sahip olmanın anahtarlarından biridir. Balık, avokado ve fındıkta bulunan yağ asitleri saç derinizin ve saçlarınızın beslenmesini sağlar.


Uyuduğunuz yerin aşırı sıcak olmasından kaçının. Aşırı sıcak saç derisi ve saçın kurumasına sebep olur.


 Saç dökülmeleri için  ileri teknoloji ile formüle edilmiş olan Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Besleyici Bakım Kremi'ne Migros Sanal Market  Şampuan Sonrası Ürünleri  reyonundan ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM
ELİDOR SAÇ DÖKÜLMESİNE ÇÖZÜM SAÇ KREMİ 550 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM