yükleniyor

ELİDOR SAÇ BAKIM KREMİ IPEKSİ YUMUŞAKLIK 550 ML

MSMELİDOR SAÇ BAKIM KREMİ IPEKSİ YUMUŞAKLIK 550 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 10,90TL
Ürün notu
facebook share
34266016
Marka :Elidor
MSM

Ürün Açıklaması

Kuru ve sert saçlarınızın bakımı için Thomas Taw ile birlikte geliştirilen Seramid Macademia Besleyici kompleksi ile zenginleştirilmiş Yeni Elidor Nemlendicili Bakım Kremi saçınızı kökten uca beslerken bir yandan da saçınıza ipeksi görünüm ve yumuşaklığını geri kazandırır.Besleyici Bakım Kremi, yumaşattığı saçlarınızınkolay taranmasını ve daha parlak görünmesini sağlar.

Yıpranmış saçlara yoğun ilgi! Tom, günden güne yıpranan saçları yeniden yapılandırarak onarmak ve sağlıklı saçlar yaratmak konusunda aradığınız uzman.


Yıpranmış saç uzmanı Tom Taw, küçük yaştan bugüne yeteneklerini geliştirerek saç tasarım dünyasının en ünlü ve aranan yüzleri arasına girdi. Tom, bir mahalle kuaföründe yeteneklerini geliştirirken, dönemin ünlü kuaförleri ona ilham kaynağı oldu. Aveda'da yaratıcı yönetmelik yaptığı dönemde defileler için trendleri belirleyen sıra dışı saç tasarımları yaptı. Bu deneyimleri, saçın ne derece yıpranmış olduğunu belirleyen bir test ve yıpranmaya karşı bir bakım keşfetmesini sağladı. Thomas, bir çok kadının saçıyla ilgili en önemli problemi olan matlık sorununu,yıpranmış saçları onaran bakımlarıyla ortadan kaldırdı ve Londra'nın aktör ve müzisyenleri arasında ünlü oldu. Bugün, Soho'daki kuaför salonu BOBSOHO birçok ünlüyle dolup taşıyor. Yaratıcı ekibiyle birlikte yarattığı saçları Vouge ve Elle'de düzenli olarak görmek mümkün.


Thomas Taw'dan  daha sağlıklı saçlar  için ipuçları;


Saçı sert bir şekilde kurulamak, saçın yıpranmasına sebep olur. Bu yüzden saçınızı kuruturken önce suyunu elinizle sıkın ve bir havlu yardımıyla nazikçe kurulayın. 


Saçınıza kaybettiği keratinleri geri kazandırmak için en az haftada bir kez, onarıcı bakım ürünleri ile saçınıza bakım yapın.


Dengeli beslenmek, sağlıklı saçlara sahip olmak için büyük rol oynar. Beslenirken yeteri kadar protein ve multivitamin aldığınızdan emin olun.


Saçınızın nemini korumak için günde 2 litre su tüketmeye özen gösterin.

Elidor Nemlendirici Bakım Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakımını Migros Sanal Market'in  Şampuanlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 
MSM

Ürün Detay

MSM
ELİDOR SAÇ BAKIM KREMİ IPEKSİ YUMUŞAKLIK 550 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM