yükleniyor

PRIMA YENİ BEBEK YENİDOĞAN EKONOMİ 2-5 KG 44 ADET

MSMPRIMA YENİ BEBEK YENİDOĞAN EKONOMİ 2-5 KG 44 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 10,00TL
Ürün notu
facebook share
31100075
Marka :Prima
MSM

Ürün Açıklaması

 Prima Bebek Bezi Yeni Bebek Yenidoğan  içeriğindeki  arttırılmış kuruluk tabakası  ile bebeğinizin gece uykularını rahat bir şekilde geçirmesine yardımcı olur. Yan bantlarının esnek olması,  bebek bezinin hava almasını sağlar. Emiş gücü  oldukça yüksektir. Bu ürün  yenidoğan bebekler  için uygundur.


Prima Yenidoğan İkiz Mini Bebek Bezi'ni Migros Sanal Market'in  Bezler  reyonunda bulabilir, bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartıyla  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Tahrişe karşı daha iyisi yok, hareket özgürlüğü çok! Prima Yeni Bebek Yenidoğan bebek bezleri yenilenen bantları sayesinde bebeğiniz ne kadar küçük olursa olsun onu güvenli bir şekilde kavrar. Yan taraftaki esnek bantları sayesinde tam da yeni doğanlara uygun olarak tasarlanmıştır. Böylece bebeğiniz güvenli bir şekilde yeni dünyayı deneyimlemiş olur. Esnek kenarları ve bantlarıyla bebeğinizin bel kısmını sarıp rahat ve güvenli olmasını sağlar. Prima Yeni Bebek Yenidoğan bebek bezleri süper emici yapısıyla bebeğinizin hassas cildini korur . Pamuksu yapısı, hava alan özelliği ve ekstra yumuşak dış kısmı ile bebeğinizin cildine rahatlık verir.
MSM
PRIMA YENİ BEBEK YENİDOĞAN EKONOMİ 2-5 KG 44 ADET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM