yükleniyor

*MİGROS OLUKLU BULAŞIK SÜNGERİ 5'Lİ

MSM*MİGROS OLUKLU BULAŞIK SÜNGERİ 5'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 1,45TL
Ürün notu
facebook share
31171091
Marka :Migros
MSM

Ürün Açıklaması

 Migros Oluklu Bulaşık Süngeri , 5'li ekonomik paketinde set halinde satılır. Bulaşıklarınızı sizi yormadan, üstün performansıyla temizler. 

Özel yeşil dokusu, yapışmış ve inatçı kirler için tasarlanmıştır. Izgara, mangal, fırın tepsisi, ocak gözleri, tencere  ve tava dipleri; fritöz  ve  aspiratörlerin zor lekeleri için  kullanabileceğiniz sert dokusu, mükemmel temizlik sağlar. Herhangi bir yüzeye zarar vermeden  kir  ve  yağ lekelerini kolayca temizlemenizi sağlayan ürün, yumuşak süngeri ile de hassas tencere, tava ya da diğer teflon yüzeyli malzemelerinizi de güvenle temizler.

Genel temizlik kimyasallarına karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Özel dokusu ve oluklu yapısı sayesinde   bulaşıklarınızı çizmeden ilk günkü ışıltısına kavuşturur.

Cam mutfak eşyalarınızın her zaman yeni görünmesini sağlamak için öncelikle buğulu görünümlerinden kurtulmalısınız. Cam üzerinde su lekelerinin oluşmasını önlemek için yapabileceğiniz en önemli şey bulaşıkları çok sıcak su ile yıkamak ve emici bir kumaş ile kurulamaktır. Sıcak su kolay buharlaştığından lekelerin oluşma ihtimali azalır. 

Migros Sanal Market Bulaşık Süngerleri kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM