yükleniyor

PRITT 12'Lİ BÜYÜK SULU BOYA

MSMPRITT 12'Lİ BÜYÜK SULU BOYA
  • Satış Fiyatı :
  • 8,90TL
Ürün notu
facebook share
37052328
Marka :Pritt
MSM

Ürün Açıklaması

 Pritt Büyük Suluboya 12'li renk skalası ile çocukların hayal gücünü kağıda yansıtabilmesini sağlayan bir üründür. Kolayca çözünebilen bu boya, parlak renklere sahiptir. Henkel güvencesi ile üretilmiş bu sulu boya sağlığa zararlı ya da toksik madde içermez. Bu ürünün sağlıklı oluşu, bağımsız enstitülerde yaptırılan kimyasal test raporları ile de desteklenmektedir.

 4-7 yaş  arası dönem, çocuklar için ana renklerin öğrenilmeye başlandığı dönemdir. Bu yaşlarda çocuklar genellikle mutluluğu anlatan resimlerinde sarı ve tonlarını kullanırken, üzüntülü anlarını tasvir etmek için kahverengi tonlarını kullanırlar. Fakat bu noktada unutulmaması gereken şey, çocuğun en sevdiği rengin ne olduğudur. Bir çocuk hangi rengi seviyorsa, resimlerinde ağırlıklı olarak o rengi kullanacaktır.

Pritt Büyük Suluboyayı Migros Sanal Market'inYazı Aksesuarlarıkategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM