yükleniyor

PAREX MAESTRO TEMİZLİK SETİ

MSMPAREX MAESTRO TEMİZLİK SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 60,00TL
Ürün notu
facebook share
31205226
Marka :Parex
MSM

Ürün Açıklaması

 Parex Maestro Temizlik Seti  hızlı, pratik ve teknolojik temizlik sunar. %100 mikrofiber mop, ip atmasını önleyen 2 kat örgülü püskül, mop altında yüzeyin çizilmesini önleyen mikrofiber kumaş, hızlı kuruma özelliği, ergonomik döner başlık sayesinde yüzeylerde kolay hijyen sağlar. Kovası asansörlü sıkma bölümüne sahiptir. Ergonomik yapısı ile temizlik kovası, birinci katında mopun yıkanmasına olanak tanır, ikinci katında ise sıkma işlemi gerçekleşir. Düz mop ise yanlardan kolayca kıvrılarak hazneye yerleştirilir. Düz mopun başlığı kolaylıkla çıkabilir ve çamaşır makinesinde 60 dereceye kadar yıkanabilir. 

Parex Maestro temizlik setinin sap bölümü kolay asılabilen özel tasarım sap tutacağına sahiptir. Üç parçalı teleskobik sapı ile kolay kullanım imkanı sunar. Elin kaymasını önleyen kauçuk orta bölümü vardır. Mop başlık ile uyumlu ergonomik sap ucuna sahiptir. 1 yıl garantilidir. 

Parex Maestro Temizlik Seti'ni Migros Sanal Market'in  Temizlik Seti, Süngerler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM