yükleniyor

DERMOKIL 35+ YAŞ BAYAN ARINDIRICI VE MATLAŞTIRCI B

MSMDERMOKIL 35+ YAŞ BAYAN ARINDIRICI VE MATLAŞTIRCI B
  • Satış Fiyatı :
  • 5,50TL
Ürün notu
facebook share
35409266
MSM

Ürün Açıklaması

 Dermokil 35+ Yaş Bayan Arındırıcı ve Matlaştırıcı  yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki yeşil kil, nar özü ve bal sayesinde cildi yenileyerek lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Doğal granüller ile peeling etkisi sağlar. Cilde genç bir görünüm kazandırır.

 Kullanım:  Temiz yüze bir tabaka halinde tatbik edilmeli, göz ve çevresi bu uygulamadan korunmalıdır. Yüze uygulandıktan yaklaşık 10 dk sonra ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir. Bu uygulama cilt ihtiyacına göre haftada 2-3 defa tekrarlanabilir. Hassas ciltlerde maske ince bir tabaka halinde uygulanıp bekleme süresi kısaltılmalıdır. Tam bir cilt bakımı için maskeden sonra cilt tipine uygun tonik ve arkasından nemlendirici kullanılması önerilmektedir.


 Uyarı:  Maskenin yıkanarak temizlenmesinden sonra geçici bir kızarıklık olabilir, bu doğal bir etkidir. Şayet bu kızarıklık çok rahatsız ediciyse maskenin bekleme süresi kısaltılabilir. Uygulama yaptıktan sonra aşırı kaşıntı ve batma hissi oluyorsa bekletmeden yıkanması önerilir. Maske göze temas ederse bol su ile yıkayınız.


Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Yüz Temizleme Ürünleri  reyonundan temin edebilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM