yükleniyor

DALBUDAK 5Lİ ÇOCUK OKUL ÇORABI K14-15

MSMDALBUDAK 5Lİ ÇOCUK OKUL ÇORABI K14-15
  • Satış Fiyatı :
  • 6,00TL
Ürün notu
facebook share
51077048
MSM

Ürün Açıklaması

 Dalbudak 5'li Çocuk Okul Çorabı  özellikle okula giden çocuklar için ideal bir tercih olacaktır. Tek renkli oluşu, şık görünümü ve rahatlığı ile günlük kullanımda, okula giderken, forma ile birlikte giyilebilir. Her gün çoraplarınızı değiştirmenize yarayacak 5'li paketi sayesinde özellikle okul çocukları için idealdir. 

Ayak sağlığı kişisel bakımın en önemli parçalarından biridir. Ayaklarda oluşan kötü kokuları engelleyebilmek için ayakların sürekli temiz tutulması ve çorapların her gün değiştirilmesi gerekmektedir. Plastik ayakkabılar yerine deriden veya ayaklarınızın nefes almasını sağlayan malzemeden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Bir ayakkabı üstüste iki günden daha uzun süre giyilmemeli ve çıkarıldıktan sonra muhakkak havalandırılmalıdır. Eğer ayakkabıda bir gün havalandırmanın sonrasında bile koku varsa, tekrar kullanılmaması gerekmektedir. 

Dalbudak Çocuk Okul Çorabı'nı Migros Sanal Market'in  Çoraplar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM