yükleniyor

HUGGIES YENİDOĞAN ISLAK HAVLU 3X56 YAPRAK

MSMHUGGIES YENİDOĞAN ISLAK HAVLU 3X56 YAPRAK
  • Satış Fiyatı :
  • 5,00TL
Ürün notu
facebook share
31030699
Marka :Huggies
MSM

Ürün Açıklaması

 Huggies Yenidoğan Islak Havlu  alkol ve paraben içermez, Ph dengelidir, hipoalerjeniktir. Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizin bakımını yaparken, hijyen sağlamanıza yardımcı olur. 

Bebeğinizin bezini beslendiği sıklıkta veya bebeğinizin yakınından çıkan “o kokuyu” fark ettiğinizde değiştirmelisiniz. Bebeğinizin bezini oldukça sık değiştirmeniz gerekebilir yoksa idrar veya kaka ile temas etmesi nedeniyle cildinde tahriş meydana gelebilir. Bezler söz konusu olduğunda tekrar kullanılabilir veya tek kullanımlık şeklinde farklı seçenekler söz konusudur. Huggies gibi tek kullanımlık bezler kullanım kolaylıkları nedeniyle oldukça popülerdir, çünkü genellikle vücuda çok iyi otururlar, rahat ve emicidir, bu nedenle bebeğinizin cildi için uygundur. 

Huggies Yenidoğan Islak Havluyu Migros Sanal Market'in  Bebek Bakım Malzemeleri    reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz. 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM