yükleniyor

APTAMIL 1 BEBEK SÜTÜ 400 GR

MSMAPTAMIL 1 BEBEK SÜTÜ 400 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 39,90TL
Ürün notu
facebook share
05040166
Marka :Aptamil
MSM

Ürün Açıklaması

 Aptamil 1 Bebek Sütü,   doğumundan itibaren  bebeğinize kullanabileceğiniz bir devam sütüdür. Bağışıklık sistemini güçlendirici özel prebiyotik lif karışımı olarak bilinen  immunofortis  özelliği sayesinde bebeğinizin hastalıklara karşı geliştirdiği savunma mekanizmasını güçlendirir. Fiziksel ve zihinsel gelişimine yardımcı olur. Sindirimi kolaydır. İçerisindeki lifler sindirim sistemini düzenler ve dışkılamanın rahat olmasını sağlar. Devam sütlerinin içerisinde bulunan protein, karbonhidrat ve minerallerin miktarı ve kalitesi, bebeğinizin besin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Bebeklerin ayına uygun olarak gelişimine destek olur. 


Aptamil devam sütlerinin içeriği anne sütündeki  prebiyotik lif karışımı  esas alınarak hazırlanmış ve faydalı bakterileri geliştirdiği klinik olarak kanıtlanmışdır. Ancak; bebek formül sütünü uygun şekilde kullanmak için doktorunuzdan onay almalı ve talimatları yerine getirmelisiniz.


Devam sütü hazırlanırken dikkat edilmesi ve yapılması gerekenleri şöyle; hazırlayan kişi öncelikle ellerini yıkamalı, biberon, kapak ve emziği 10 dk. kaynatmalı, devam sütü için gerekli suyu da kaynatıp 40c'ye kadar soğuması beklenmelidir. Paketin üzerinde belirtilmiş olan, bebeğinizin ayına göre yeterli miktar eklenip biberon ağzı kapatılarak çalkalanmalıdır. Açılan paketler 4 hafta içinde tüketilmelidir.


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonunda bulabileceğiniz Aptamil 1 Bebek Sütü'nü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM