yükleniyor

GLISS ULTIMATE REPAIR ÇOK YIPRANMIŞ VE KURU SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN 600 ML

MSMGLISS ULTIMATE REPAIR ÇOK YIPRANMIŞ VE KURU SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN 600 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 12,90TL
Ürün notu
facebook share
34245148
MSM

Ürün Açıklaması

 Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Şampuan,  içeriğindeki   3 kat konsantre sıvılaştırılmış keratin formül sayesinde saç telindeki çatlakları ve saçtaki hasarı mükemmel şekilde onarır. Geniş kapsamlı bakım sınan bir şampuandır.  Saçın yeniden yapılanmasına ve saç kırılmalarının azalmasına destek  olur. Saçlarınıza yoğun parlaklık ile dayanıklılık kazandırır.


Daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız kafa derinize masaj yapın. Özellikle duş ya da saç yıkama sırasında kafa derisine yapılan masaj, kafa derisindeki kan dolaşımını hızlandıracak ve saçınızın daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Fakat masaj hareketlerini parmak uçlarınızla ve yuvarlak hareketlerle yapmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çok sert şekilde yapılan kafa masajı saçlarda çok sık yağlanma problemine ve daha sağlıksız bir görünüme neden olabiliyor.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Şampuanlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM