yükleniyor

GLISS ULTIMATE COLOR BOYALI VE ROFLELISACLAR ICIN SAMPUAN 600 ML

MSMGLISS ULTIMATE COLOR BOYALI VE ROFLELISACLAR ICIN SAMPUAN 600 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 12,90TL
Ürün notu
facebook share
34245149
MSM

Ürün Açıklaması

 Gliss Color Protect Boyalı ve Röfleli Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan,  boyanın zaman içerisinde saça verdiği zararı onarır ve saç rengini korur. Düzenli olarak kullanıldığında  boyalı ve röfleli saçların gerekli ihtiyaçlarını karşılayarak saç rengini 10 haftaya kadar korur ve etkin parlaklık sağlar. İçeriğindeki serum formülü saçları onarır ve saç rengini korur çünkü sadece onarılmış saçlar yıkamadan dolayı renk solmalarına karşı korunabilir.  Ek olarak Uv Filtresine sahiptir. 

 
 

Daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız kafa derinize masaj yapın. Özellikle duş ya da saç yıkama sırasında kafa derisine yapılan masaj, kafa derisindeki kan dolaşımını hızlandıracak ve saçınızın daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Fakat masaj hareketlerini parmak uçlarınızla ve yuvarlak hareketlerle yapmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çok sert şekilde yapılan kafa masajı saçlarda çok sık yağlanma problemine ve daha sağlıksız bir görünüme neden olabiliyor.


Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Şampuanlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM