yükleniyor

GLISS RESTORE&REFRESH YAGLI VE YIPRANMIS SACLAR ICIN SAMPUAN 650 ML

MSMGLISS RESTORE&REFRESH YAGLI VE YIPRANMIS SACLAR ICIN SAMPUAN 650 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 14,90TL
Ürün notu
facebook share
34245150
MSM

Ürün Açıklaması

 Gliss Restore And Refresh Yağlı ve Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan,  içeriğindeki keratin ve ferahlık etkisi ile formülüyle sorunsuz taranabilirlik ve esneklik için saçlarınızdaki kaybolan keratini yeniden kazandırır ve yıpranmış saçları derinlemesine onarır. Düzenli kullanım sonucunda, koparak dökülmeler ve saç ucu kırıkları azalır, saç yapısı sağlığını geri kazanır.


Daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız kafa derinize masaj yapın. Özellikle duş ya da saç yıkama sırasında kafa derisine yapılan masaj, kafa derisindeki kan dolaşımını hızlandıracak ve saçınızın daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Fakat masaj hareketlerini parmak uçlarınızla ve yuvarlak hareketlerle yapmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çok sert şekilde yapılan kafa masajı saçlarda çok sık yağlanma problemine ve daha sağlıksız bir görünüme neden olabiliyor.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Şampuanlar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM