yükleniyor

ELİDOR SAÇ BAKIM KREMİ SAĞLIKLI UZAYAN SAÇLAR 550 ML

MSMELİDOR SAÇ BAKIM KREMİ SAĞLIKLI UZAYAN SAÇLAR 550 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 10,90TL
Ürün notu
facebook share
35349510
Marka :Elidor
MSM

Ürün Açıklaması

 Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Besleyici  Saç Bakım Kremi , Dr. Francesca Fusco ile birlikte geliştirilmiştir. Sağlıklı Uzayan Saçlar Besleyici Saç Bakım Kremi saçınızı besleyerek nemlendirir, saç telinin çevresini sararak pürüzsüz görünmesini sağlar. Daha iyi sonuç almak için Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Saç Ürünleriyle birlikte kullanın.

 

 Saçlarınız daima mükemmel görünsün. Francesca'nın uzmanlığı saçınızın daima sağlıklı, güçlü ve gür olmasına yardımcı olacak. 

 
 

 Saç dökülmesi  konusunda uzman, Manhattan'lı Francesca Fusco 20 yıllık bir deneyime sahip. O, New York Tıp Koleji'nden mezun olduğundan beri, dünyanın en çok aranan kozmetik dermatologlarından biri.  Saç dökülmesi  ve  saç derisi problemleri ne, kendine özgü, analitik bir açıdan yaklaşıyor.


Saçın her telini tek tek inceliyor. Kısacası, o bir mükemmeliyetçi. Tanınmış bir uzman olarak CNN, CBS ve Fox News'da düzenli olarak programlara katılıyor. Women's Health, Shape, Cosmopolitan, Elle ve Marie Claire gibi dergilerde de dökülmeyen saçlara sahip olmak için gereken saç ve saç derisi bakımı uzmanlığını tüm dünyayla paylaşıyor.


Dr. Francesco Fusco'dan Sağlıklı, güçlü ve gür saçlar için ipuçları

  • Saçınızı şampuanlarken ısısını bir sıcak bir soğuk olarak ayarlayın. Bu kan dolaşımını hızlandıracak ve ölü hücre birikimini engelleyecektir.
  • Saçınızı şampuanlarken parmak uçlarınızla saç derinize masaj yapın.
  • Stress ve tedirginlik saç derisi ve  saç dökülmesi nin başlıca nedenlerindendir. Hayatınızın stress yaratan kısımlarını gözden geçirin ve azaltmaya çalışın.
  • Sağlıklı beslenmek,  sağlıklı saçlar a sahip olmanın anahtarlarından biridir. Balık, avokado ve fındıkta bulunan yağ asitleri saç derinizin ve saçlarınızın beslenmesini sağlar.
  • Uyuduğunuz yerin aşırı sıcak olmasından kaçının. Aşırı sıcak, saç derisi ve saçın kurumasına sebep olur.

Migros Sanal Market'in  Saç Kremleri  reyonunda yer alan ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

MSM
ELİDOR SAÇ BAKIM KREMİ SAĞLIKLI UZAYAN SAÇLAR 550 ML
MSM

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM