yükleniyor

APTAMIL 4 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 300 GR

MSMAPTAMIL 4 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 300 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 9,00TL
Ürün notu
facebook share
05040045
Marka :Milupa
MSM

Ürün Açıklaması

 Milupa Aptamil 4 (Toz) , 1 yaşından sonra kullanılan, özel olarak geliştirilmiş çocuk sütüdür. 


Devam sütü hazırlanırken şunlara dikkat etmekte fayda vardır; hazırlayan kişi öncelikle ellerini yıkamalı, biberon, kapak ve emziği 10 dk. kaynatmalı, devam sütü için gerekli suyu da kaynatıp 40c'ye kadar soğuması beklenmelidir. Paketin üzerinde belirtilmiş olan, bebeğinizin ayına göre yeterli miktar eklenip biberon ağzı kapatılarak çalkalanmalıdır. Açılan paketler 4 hafta içinde tüketilmelidir.


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonunda bulabileceğiniz bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, online ya da kapıda kredi kartı ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

+1 Money Hediye! 9-22 Temmuz 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM
APTAMIL 4 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 300 GR
MSM

APTAMIL 4 ÇOCUK BÜYÜME SÜTÜ 300 GR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM