yükleniyor

APTAMIL 4 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 300 GR

MSMAPTAMIL 4 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 300 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 17,00TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05040045
Marka :Milupa
MSM

Ürün Açıklaması

 Milupa Aptamil 4 (Toz) , 1 yaşından sonra kullanılan, özel olarak geliştirilmiş çocuk sütüdür. Milupa Aptamil 4 (Toz), dünyayı keşfetmeye çalışırken daha fazla güce ve besinsel desteğe ihtiyacı olan büyüyen bebeğiniz ve çocuğunuz için hazırlanmıştır. Ayrıca, 1 yaşından sonra çocuklar sosyalleşmeye ve çevreyle etkileşimin sonucu olarak daha sık hastalanmaya başlarlar. Özellikle bu dönemde Milupa Aptamil 4 (Toz) çocuğunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek korumayı devam ettirir. Milupa Aptamil 4 (Toz), çocuğunuzun bağışıklık sistemini doğal olarak güçlendiren bir formüle sahiptir. Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı ile bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak desteklemeye devam eder. 
 

 
 

 Aptamil Devam Sütü 4 300 gr,  bebeğinize 1 yaşından itibaren güvenle içirebileceğiniz bir biberon mamasıdır.  İçeriğindeki özel prebiyotik ve lif karışımı olan immunofortisi barındırması sayesinde bebeğinizin anne sütüyle güçlenmekte olan bağışıklığını desteklemeye yardımcı olur. Sindiriminin kolay olması dışkılamanın düzenli ve rahat yapılmasını sağlar. Bebeklerin gelişimleri her ay düzenli olarak ilerler. Bebeğinizin ayına uygun devam sütünü kullanmanız onun gelişimini doğru desteklemeniz anlamında da önemlidir.ürün 300 gr’dır.


Bebekler için anne sütü, içeriği sayesinde mucize olarak adlandırılabilir. Vücudun hastalıklara karşı geliştirdiği mekanizmayı oluşturan her şey anne sütünde kendiliğinden bulunur. Anne sütündeki doğal prebiyotik lif karışımı esas alınarak hazırlanmış 'Aptamil Devam Sütleri'ni bebeğinizin ayına uygun olarak kullanabilirsiniz.


Devam sütü hazırlanırken şunlara dikkat etmekte fayda vardır; hazırlayan kişi öncelikle ellerini yıkamalı, biberon, kapak ve emziği 10 dk. kaynatmalı, devam sütü için gerekli suyu da kaynatıp 40c'ye kadar soğuması beklenmelidir. Paketin üzerinde belirtilmiş olan, bebeğinizin ayına göre yeterli miktar eklenip biberon ağzı kapatılarak çalkalanmalıdır. Açılan paketler 4 hafta içinde tüketilmelidir.


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonunda bulabileceğiniz bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir, online ya da kapıda kredi kartı ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

+1 Money Hediye! 9-22 Temmuz 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM
APTAMIL 4 ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 300 GR
MSM

APTAMIL 4 ÇOCUK BÜYÜME SÜTÜ 300 GR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM