yükleniyor

BİNGO MATİK BEYAZ VE RENKLİLER İÇİN SIVI DETERJAN MUTLU YUVAM 2145 L 33 YIKAMA

MSMBİNGO MATİK BEYAZ VE RENKLİLER İÇİN SIVI DETERJAN MUTLU YUVAM 2145 L 33 YIKAMA
  • Satış Fiyatı :
  • 12,35TL
Ürün notu
facebook share
30539586
MSM

Ürün Açıklaması

 Beyaz ve renkli çamaşırlar için  özel olarak geliştirilen  Bingo Sıvı Performans Mutlu Yuvam , özel formülü ile renk transferini önler, hem de kıyafetlerin orijinal renklerini kumaşın dokusuna sabitler.  Bingo Sıvı Performans Mutlu Yuvam,  beyaz ve renkli çamaşırlarınızda mutlu yuvaların saf ve temiz kokusunu ilk günkü canlılığıyla muhafaza eder.

Çamaşırları makinenizin hacmine göre doldurmalısınız. Eğer fazla doldurursanız hem makinenizin hem de deterjanınızın performansını düşürürsünüz. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Çamaşır yıkarken beyazlarla renklileri ayırmak yeterli olmayabilir. Renkli çamaşırları yıkarken tam performans alabilmek için, kumaş türlerine göre de bir sınıflama yapmalısınız. Saf yün veya yünlü karışımlı kumaşlarla ipekler veya kot kumaşlarla pamuklu penyeleri bir arada yıkamamaya özen göstermelisiniz.

Migros Sanal Market'in  Sıvı, Jel Deterjanlar  reyonunda bulunan ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM