yükleniyor

*MİGROS DÜŞ BAHÇESİ KONSANTRE YUMUŞATICI 750 ML

MSM*MİGROS DÜŞ BAHÇESİ KONSANTRE YUMUŞATICI 750 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 3,45TL
Ürün notu
facebook share
30570085
Marka :Migros
MSM

Ürün Açıklaması

 Migros Konsantre Yumuşatıcı Düş Bahçesi;  çamaşırlarınız, değerli örtü ve yastıklarınızı, çarşaflarınızı yumuşacık yapar. İçeriğindeki yoğun parfümle temizliğin mis kokusu çamaşırlarınızı kaplar. Kalıcı parfümüyle temizliğin ferahlığını haftalarca çamaşırlarınızda hissettirir.

 Ürün bileşimi;  %5-15 Katyonik aktif madde, ayrıca parfüm (benzyl salicylate, coumarin, lilial, linalool), koruyucu ( methylchloroisothiazolinone ) ve renk verici içerir.

 Ürün çevre bilgisi;  bu ambalajda kullanılan malzeme tamamen geri dönüştürülebilir. Baskıda kullanılan mürekkep ağır metaller içermez. Bu ürünün aktif maddeleri yüzde 80 oranında doğada biyolojik olarak parçalanma özelliğine sahiptir. Ambalaj çöp değildir. Geri dönüşüm ve çevre sağlığımız için atıkların değerlendirilebileceği yerlere konulmalıdır. Geri dönüşümün dünya mirasına katkısı unutulmamalıdır.

Migros yumuşatıcıyı elde ve otomatik çamaşır makinelerinde güvenle kullanabilirsiniz. Durulama suyunda kullanılır. Elde yıkamada Migros Yumuşatıcı ile durulama yaptıktan sonra tekrar durulama yapmayınız.  

Migros Konsantre Yumuşatıcı Düş Bahçesi'ni, Migros Sanal Market  Çamaşır Yumuşatıcılar  reyonundan bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM