yükleniyor

FA BODY SPLASH PERFECT WAVE 250 ML

MSMFA BODY SPLASH PERFECT WAVE 250 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 2,00TL
Ürün notu
facebook share
35019237
MSM

Ürün Açıklaması

 Fa Body Splash Perfect Wave , bir yandan ferahlamanızı sağlarken, bir yandan da kokusu ile serinletici bir etki bırakır.

İnatçı deodorant lekeleri ve izleri yüzünden en sevdiğiniz elbiseniz ya da spor kıyafetlerinizin sonu genellikle çöp kutusunda biter. Aktif içerik çözümü ile yeni Fa deodorant serisi tamamen yeni bir teknoloji sunar. Yeni emülsiyon sistemi aktif içeriklerin ortaya çıkmasını hızlandırarak ciltteki etkilerini arttırır. Aynı zamanda kıyafetinizdeki beyaz, sarı ve yağdan kaynaklanan lekeler ile mücadele eder. Yüksek performanslı anti-perspirant, Fa’nın terlemeye ve kötü kokuya karşı 72 saat süren güvenilir korumasını sağlar.

Dünyaca ünlü vücut bakım markalarından biri olan FA, deodorant ve vücut şampuanı kategorilerinin önemli oyuncularındandır.

Orta Doğu, Afrika, Asya Pasifik ve Latin Amerika bölgelerinde satılan FA; bugün 120’den fazla ülkede raflarda tüketicisi ile buluşmaktadır.

Fa, deosprey, roll on ve vücut şampuanından oluşan geniş ürün portföyü ile tüketicilere ferah bir vücut bakım deneyimi sunar.

Deodorant ve parfüm temiz vücuda uygulanmalıdır ve şişe ile ten arasında en az 15 santimetre mesafe olmalıdır.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Deodorant  reyonundan temin edebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM