yükleniyor

ORKID GÜNLÜK PED DEOFRESH NORMAL EKONOMİK PAKET 40 PED

MSMORKID GÜNLÜK PED DEOFRESH NORMAL EKONOMİK PAKET 40 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
31110247
Marka :Orkid
MSM

Ürün Açıklaması

 Orkid Günlük Hijyenik Ped , adet dönemi dışındaki günlerinizde, üstün koruma ile birlikte güvenli ve mutlu bir yaşam sunar. Nefes alan yüzeyi, mis gibi kokusu ile nem oluşumunu engelleyen  Orkid Günlük Ped , özel tabakası ile istenmeyen kokuları engeller, kuru ve temiz hissetmenizi sağlar. Özel pamuksu yüzeyi ile çamaşır yumuşaklığı ve rahatlığını yaşatan ürün, çamaşırı boydan boya kaplayarak korur.

Migros Sanal Market  Hijyenik Pedler  kategorisinden ulaşabileceğiniz Orkid DeoFresh Günlük Ped'i, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Orkid Günlük ile regl dönemi dışındaki günlerinizde kendinizi güvende hissedersiniz.Orkid Günlük Deofresh, mis gibi kokusu, nefes alan yüzeyi ile nem oluşumunu engeller,özel tabakası sayesinde istenmeyen kokuları içine hapsetmeye yardımcı olur.Özel pamuksu üst yüzeyi ile size iç çamaşırınızın yumuşaklığını sağlayan Orkid Günlük bakım pedleri,geniş yapışkan yüzeyi ile iç çamaşırınızı boydan boya kaplar ve böylece sizinle birlikte hareket eder.Normal boyda,40'lı paketlerde.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM