yükleniyor

UZAY LEKE CIKARICI MENDIL 12 ADET

MSMUZAY LEKE CIKARICI MENDIL 12 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 1,00TL
Ürün notu
facebook share
31315120
Marka :Uzay
MSM

Ürün Açıklaması

 Uzay Leke Çıkarıcı Mendil  çamaşır ve giysilerdeki lekelerin çıkarılması için kullanılır. İpekli, hassas ya da yanmayan kumaşlar haricinde bütün kumaş tipleri için kullanılabilir. 

Kullanılışı: 

Öncelikle lekeli bölgedeki kalıntılar temizlenir. Daha sonra Uzay Leke Çıkarıcı Mendil ile leke, dışarıdan içeri doğru halka çizerek silinir. Lekeli bölgenin çevresinde iz kalırsa mendil ılık su ile ıslatılıp lekeli bölge tekrar silinir. Mendili uygulayacağınız kumaşın altına temiz bir kumaş ya da kağıt havlu koyabilirsiniz. Uygulama yapacağınız kumaşın renk dayanıklılığından emin değilseniz öncelikle kumaşın görünmeyen bölümünde küçük bir alanda deneme yapabilirisiniz.

Silme işlemi, mümkün olduğunca lekenin oluşmasından kısa süre sonra uygulanmalıdır. Pas, çamaşır suyu ve kurumuş boya lekelerinde etkili değildir. 

Uzay Leke Çıkarıcı Mendile Migros Sanal Market'in  Leke Çıkarıcı ve Koruyucular  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM