yükleniyor

GEZER SABO 4770 36/40 LACİ/BEYAZ

MSMGEZER SABO 4770 36/40 LACİ/BEYAZ
  • Satış Fiyatı :
  • 17,99TL
Ürün notu
facebook share
51735440
Marka :Gezer
MSM

Ürün Açıklaması

40 yılı aşkın bir süredir ayakkabı terlik sektöründe kalitesini tüketiciyle buluşturan Gezer terlikleri  rahatlığın öncülerinden biri.  ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip Gezer, üretimin her aşamasında kaliteye oldukça önem veriyor. ''Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak'' hedefiyle yola çıkan Gezer terliklerini Migros Sanal Market'in  Terlik  reyonundan satın alabilirsiniz.

Kadın erkek herkesi özellikle de yaz aylarında en çok rahatsız eden şeylerden biri de; ayak terlemesidir.  Ayak terlemesi ; deri ter bezlerinin salgıladığı sıvımsı ter nedeni ile meydana gelir. Vücudun aşırı hareketi, hastalıklardan sonraki iyileşme dönemi, asabi bozukluklar ve genetik yapı nedeni ile aşırı terleme meydana gelebilir. Salgılanan ter buharlaşamaz ve deri üst yüzeyinde birikir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan bir terlik-ayakkabı seçimi, ayağınızı sık sık yıkamak ve kurulamak, pudra kullanmak gibi önlemlerle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Rahatlığı nedeniyle çokça tercih edilen  Gezer Lacivert/Beyaz Renk Sabo'yu  tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM